Uncategorized, مطالب مفید

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه

تورمالین

تورمالین سنگی نیمه قیمتی و قیمتی میباشد که در رنگهای مختلفی وجود دارد سیاه، سبز، آبی، صورتی، قرمز، قهوه ای، بیرنگ، و…

سختی تورمالین در محدوده 7 تا 7.5 میباشد و به این معنی است که با کشیدن چاقو بر روی تورمالین، نباید روی آن خط بیافتد (بر روی جواهرات امتحان نشود ممکن است آسیب ببینند) و یا اینکه اگر تورمالین را روی شیشه بکشید، روی شیشه خط انداخته میشود.

تورمالین سنگ زیبایی است که از رنگهای مختلف آن برای ساخت جواهرات استفاده میشود.

همچنین سنگ تورمالین دارای خصوصیات متافیزیکی فراوانی است و قرنها است که از این سنگ برای متعادل کردن چاکراهای بدن استفاده میشود.

چاکرا ریشه

چاکرا اول، ما را به زمین متصل میکند و این یعنی ریشه ما را محکم میکند و کمک میکند انرژی های امنیت و آرامش وارد کالبدهای جسمی و احساسی و انرژیکی ما شوند. عدم تعادل در این چاکرا حسهای ترس و ناامنی و اضطراب بوجود میاورد.

زمانی که بدن این احساسات را داشته باشد به صورت خودکار برای حالت بقا تنظیم میشود. حالت بقا یعنی آماده باش برای درگیری و یا فرار.

حالت بقا در طولانی مدت بسیار به سلامت بدن آسیب میرساند و این اهمیت چاکرا اول را چند برابر میکند

تورمالین سیاه

همچنین این چاکرا محل انرژی کندالینی میباشد. این همان انرژی است که خلق میکند. این انرژی در راستای ستون فقرات تا فرق سر بالا میرود و به همه اندامها انرزی میرساند

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه سنگ بسیار قدرتمندی است برای کسانی که میخواهند یک محافظ داشته باشند. این سنگ یک سپر حفاظتی برای هاله انرژی است.

این سنگ انرژی های منفی را از بین میبرد و احساس ترس و اضطراب را کاهش میدهد.

تورمالین سیاه به چاکرا اول یا ریشه انرژی میرساند و آنرا به تعادل میرساند. تعادل در این چاکرا باعث میشود انرژی به خوبی به چاکرا های بالاتر برسد و کمک میکند سیستم گردش خون و سیستم گوارش به حالت طبیعی برگردند

خرید سنگ تورمالین سیاه

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه به دفع انرژی های منفی و امواج مضر لوازم الکترونیکی کمک میکند و در این مورد بسیار خوب عمل میکند. توصیه میشود چند قطعه تورمالین سیاه اطراف لوازم الکترونیکی قرار دهید.

همچنین این سنگ با کم کردن اضطراب و استرس کمک میکند خواب بهتری داشته باشید. برای این منظور در هنگام خواب چند قطعه تورمالین سیاه نزدیک سر و یا زیر بالش قرار دهید و یا در کف دست نگه دارید

اگر در اماکن شلوغ و پر استرس تردد میکنید حتما چند قطعه تورمالین همراه خود داشته باشید( بصورت گردنبند یا دستبند و یا سنگ خام). و این کمک میکند انرژی های منفی از شما دور شوند

ترکیب تورمالین سیاه و سنگ نمک میتواند حفاظی بسیار قوی در مقابل انرژی های منفی محیط زندگی و کار بوجود بیاورد

پاکسازی و شارژ

از آنجا که این سنگ با انرژی های منفی زیادی روبرو میشود بهتر است حداقل در هر ماه 3 تا 4 بار پاکسازی انرژیکی شود

برای این منظور تورمالین را در آب نمک رقیق قرار دهید(حدود نیم ساعت یا بیشتر) و یا اینکه آنرا در آب جاری خنک قرار دهید و سپس سنگ تورمالین را در نور خورشید صبحگاهی قرار دهید.

همچنین قرار دادن تورمالین بر روی سنگ نمک به پاکسازی انرژیکی تورمالین کمک میکند.

instagram

دیدگاهتان را بنویسید